Prima ZOOM

Napsal: administrator
01.02.2013

Prima ZOOM od dnes naladěn místo stanice Pro7

Prima ZOOM je nový, v pořadí čtvrtý, televizní kanál společnosti FTV Prima vysílaný v multiplexu 3. Zatím vysílá jen monoskop, ostrý start je naplánován na 1. únor 2013 ve 20:00. ZOOM je především televizní stanice pro ty, kteří chtějí vědět víc a poznat svět zblízka. Nový kanál bude vysílat 18 hodin denně.

Sedm tematických bloků bude pevně ukotveno od pondělí do neděle v premiérách od 20.00 do 23.00 hod. se zaměřením na: Největší katastrofy, Po stopách historie, Fascinující příroda, Zaostřeno na války, Úžasné oceány, Zázraky říše zvířat, Tajemství Země a vesmíru.

"Nová celoplošná televize bude určena všem, které baví zblízka poznávat zajímavá místa, lidi i příběhy," nastínil programové zaměření Prima Zoom generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

"Přinášíme další televizní tsunami, která nabídne nádhernou podívanou, bohaté informace a neotřelou zábavu. Diváci se mají na co těšit – opravdu bude na co se dívat. Své diváky si ZOOM zajisté najde ve všech cílových skupinách a přispěje k tomu, aby se skupina Prima stala televizní jedničkou."dodal šéf programu Primy, Petr Vladyka.

Za grafickým vizuálem ZOOMu stojí studio Oficina, které se už mimo jiné podepsalo i pod designem Primy COOL a Primy love.

V souvislosti s novou televizí odstartoval také integrovaný online magazín http://www.prima-zoom.cz, na kterém si přečtete nejen základní informace, ale i zajímavé články, jenž se budou tematicky vztahovat k jednotlivým dokumentům. Vedení televize navíc získalo k většině dokumentů internetová práva. Pokud tedy svůj oblíbený pořad nestihnete, budete si ho moci zhlédnout na internetu po dobu několika dní.

Televizní stanice Prima ZOOM cílí na muže 35+ a nasazena bude v multiplexu 3. Celoplošné vysílání ve třetím multiplexu umožní Prima Zoom šířit svůj program na 93,5% část území ČR a bude ho moci sledovat 95,7% obyvatel ČR.

Jak naladit

  • DVB-T signál Prima ZOOM bude šířen terestricky prostřednictvím digitálního multiplexu č. 3 Českých Radiokumunikací. Digitální vysílání (máte-li novou televizi, která přijímá digitální signál, nebo máte-li u televize set-top-box) – vyzkoušejte ladění programů v menu vaší televize.
  • Další možností bude sledovat Prima ZOOM například prostřednictvím kabelové sítě UPC.
  • Satelitní příjem Prima ZOOM bude možné naladit na ASTRA 3B, kódován bude v systému Irdeto i Cryptoworks, k dispozici bude na kartách SkyLink (v nabídce pro ČR) a CS Link.
  • V Oloví na společné televizní anténě je naladěn místo stanice PRO7

Poslední úprava: 01.02.2013

Přihlášení

Nemáte účet? Registrujte se

Kdo je online

Přítomni: 5 hostů

Poslední komentář

Zde nejsou žádné komentáře.

Poslední inzerátyYouTube Plus

Fota města

     

Náhodný obrázek

55.jpg
sm_S6300497.JPG

Anketa

Mělo by město koupit panelový dům na sídlišti Hory ( bývalý internát ) ?

Výsledky
Mělo by mít Oloví Městskou policii ?

Výsledky

Statistiky

Jazyky: 7
Uživatelé: 19
Novinky: 40
Odkaz: 2
Návštěvníci: 13568927

Kontakty

RSS

RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3
OPML

Reklama

wedos

Aktuální počasíWeather in Praga

The weather now
Partly cloudy Partly cloudy
Temperature: 16 °C
Středa, 19 zář
Partly sunny with thundershowers Partly sunny with thundershowers
Temperature: 14 to 27 °C
Čtvrtek, 20 zář
Mostly sunny Mostly sunny
Temperature: 13 to 28 °C
Pátek, 21 zář
Intermittent clouds Intermittent clouds
Temperature: 9 to 29 °C

Předpověď počasí

[CNW:Counter]
Nahoře